شما با درج مشخصات و کلاس مورد تقاضای خود در این قسمت، می­توانید تدریس خصوصی نرم افزار آباکوس را در محل کار یا منزل خود تجربه کنید! همچنین در موارد خاص، تدریس خصوصی سایر نرم افزارهای تخصصی و مهندسی نیز در صورت امکان فراهم می گردد.

ما  بر آنیم که امکان تشکیل کلاس های خصوصی را در سرتاسر ایران فراهم کنیم. در حال حاضر، کلاس‌های تدریس خصوصی در شهرهای شیراز، اصفهان و تهران قابل برگزاری هستند.

ما کلاس های تدریس خصوصی را با سطح دانش و نیاز شما ترتیب می دهیم. تدریس خصوصی در سطوح مختلف مقدماتی، کاربردی، پیشرفته و تخصصی، همگی متناسب با درخواست شما قابل ارائه هستند. همچنین امکان تدریس خصوصی در موضوعی خاص و همچنین ارائه آموزش بر اساس پروژه مورد نظر شما (پایان نامه/ پروژه درسی / پروژه کاری) فراهم است.

شما در آباکوس سنتر با قیمتی مناسب و کیفیتی مناسب تر، از آموزش متخصصان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی کشور بهره مند می شوید. ما به شما کمک می کنیم تا مدرس مورد نظر خود را در سریعترین زمان ممکن پیدا کنید.

کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما پس از انجام بررسی های لازم، با شما تماس بگیریم. در صورت داشتن هرگونه سؤال، می توانید با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نموده و یا با معاونت آموزش (09365031683) تماس حاصل فرمایید.