امروزه، داشتن نیروهایی متخصص و آشنا با روش های نوین مهندسی در طراحی قطعات، دستگاه ها و فرایندها، از وجوه تمایز شرکت ها و واحدهای صنعتی پیشرو نسبت به سایر رقبا است. این مهم، جز با آموزش مداوم کارکنان و به روز نگه داشتن اطلاعات آن ها در حوزه نرم افزارها و امکانات و قابلیت های جدید رایانه ای، برای بالا بردن دقت و سرعت پروژه های صنعتی امکان پذیر نیست.

از همین رو، آباکوس سنتر این امکان را فراهم نموده که با تشکیل کلاس های آموزشی در زمینه های خاص و پرکاربرد صنایع و شرکت های صنعتی مختلف، نیازهای گوناگون نرم افزاری مهندسین و متخصصان را در زمینه شبیه سازی و کاربرد نرم افزار آباکوس برآورده نماید. بدیهی است با توجه به گروهی بودن و تخصصی بودن این دوره های آموزشی، قطعاً کیفیت کلاس‌ها بسیار بالاتر از دوره‌های معمول بوده و هزینه تمام شده نیز برای صنایع پایین‌تر خواهد بود.

مدیران و کارکنان صنایع می توانند برای انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری دوره های مورد نیاز، فرم زیر را تکمیل نمایند. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهام، می توانید  با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید. ما در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی خواهیم نمود.