با توجه به گسترش کاربرد شبیه سازی در کنار آزمایش ها و تست های تجربی در صنعت، تحلیل های المان محدود در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه متخصصان آباکوس سنتر، آماده هستند تا پروژه های صنعتی مورد نظر شما را به طور کامل و با کیفیت و قیمت مناسب به انجام برسانند.

شما برای مشاهده نمونه پروژه های قبلی انجام شده توسط مهندسان آباکوس سنتر، می توانید به بخش «نمونه پروژه های انجام شده» که دربردارنده تجربیات قبلی و همچنین زمینه های کاری قابل ارائه توسط آباکوس سنتر است، مراجعه نمایید.

گفتنی است با توجه به درخواست شما، کلیه امور مربوط به پروژه از قبیل تحقیقات اولیه، شبیه سازی، رفع خطا، تهیه گزارش های لازم و همچنین آموزش و توضیح روند انجام شبیه سازی و حل مسئله به کاربران موردنظر، متناسب با توافق صورت گرفته قابل انجام هستند.

کافی است فرم زیر را با دقت تکمیل نموده و منتظر بمانید تا در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیریم و برآورد هزینه و زمان اجرای پروژه را به اطلاع شما برسانیم.

شما در صورت تمایل می توانید هرگونه اطلاعاتی از قبیل پروپوزال پروژه، شبیه سازی های اولیه، نتیجه تحقیقات صورت گرفته و مواردی از این قبیل که به روشن تر شدن صورت مسئله موردنظر کمک می کند، در قالب یک فایل فشرده ضمیمه این فرم نمایید.