نرم افزار Abaqus   در ابتدا برای کاربرد در انرژی هسته ای و مهندسی حفاری طراحی شده بود چرا که مهندسین در این شاخه‌ها به ابزاری برای مطالعه مسائل پیچیده و غیر خطی نیاز داشتند. از آنجا که این نرم افزار بر اساس مسائل غیر خطی بنا گذاری شده توانایی بالایی جهت شبیه سازی جهان واقعی دارد. این نرم افزار به کاربر توانایی مدل کردن پیچیده ترین پدیده‌ها را با در نظر گرفتن اثرات بسیار ظریف می‌دهد.جاب دیگر نروید همه ورژن های آباکوس به همراه نحوه نصب آن ها را اینجا داشته باشید...

 

همانظور که می‎دانید مدل سازی در نرم افزار Abaqus دارای امکانات ساده و اولیه می‎باشد و استفاده از دستور import برای هندسه‏‎های پیچیده یا حجیم امکانپذیر نیست و همچنین در صورت تغییر در اندازه یا بخشی از هندسه مدل بایستی کار را از ابتدا آغاز نمایید. به کمک پلاگین انتقال مدل از کتیا به آباکوس قادر خواهید بود از قابلیت‎های مدل سازی کتیا به طور کامل در آباکوس استفاده نمایید.

25000تومان 15000تومان
تعداد:


 

 


در این پلاگین که نسبت به ورژن قبل بروزتر می باشد. مدل سازی در نرم افزار Catia انجام شده و بطور همزمان در نرم افزار آباکوس مدل ساخته شده در نرم افزار Catia قابل استفاده می باشد. برای استفاده از این پلاگین هر دو نرم افزار باید بطور همزمان باز باشند.

45000تومان 30000تومان
تعداد: