در این قسمت میتوانید پرسش‌های مختلف خود را در زمینه کار با نرم افزار آباکوس مطرح نمایید. به مناسبت افتتاح سایت، این امکان فعلاً به صورت رایگان ارائه می‌شود. به دلیل درخواست‌های متعددی که ارسال می‌شود، پیش از ارسال پرسش خود موارد زیر رامدنظر داشته باشید:

1- تمام تلاش ما این است که در اولین فرصت ممکن، پاسخگوی شما باشیم؛ اما گاهی به دلیل ترافیک کاری و ارسال پرسش‌های متعدد در بازه‌های زمانی خاص، ممکن است پاسخ به پرسش شما تا یک هفته هم به طول بینجامد. اگر تا این مدت پاسخی از سایت دریافت ننمودید، با استفاده از کد پیگیری خود (Ticket Number)، به ما اطلاع دهید. این کار را میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا بخش پاسخگویی آنلاین در صفحه اصلی سایت انجام دهید. لطفاً تا پیش از یک هفته از پیگیری پرسش خود جداً پرهیز کنید. 

2- با توجه به رایگان بودن این امکان، در مورد نوع پرسش‌های ارسالی، در صورتی که مبحث نیازمند توضیحات مفصل و یا وقت گذاری زیادی باشد، تنها راهنمایی‌های اولیه خدمت شما ارائه می‌شود، اما برای توضیح بیشتر می‌توانید به بخش مشاوره و پشتیبانی یا آموزش مراجعه نمایید.

3- به هرحال دانش و تجربه ما محدود بوده و ممکن است در زمینه‌ای تخصص یا تجربه کاری مرتبط نداشته باشیم. البته در این صورت، هم به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما به هرحال پاسخی  مبنی بر عدم توانایی در پاسخ به سؤال از سایت دریافت خواهید نمود.

4- لطفاً در حدامکان از ارسال سؤال‌های کلی بپرهیزید و اطلاعاتی که به روشن شدن صورت سؤال کمک می‌کند را حتماً ذکر نمایید. در صورت نیاز به ضمیمه فایل شبیه‌سازی، این امکان در فرم فراهم شده است.