زبان پایتون یک زبان شی گرا، مفسر و مناسب برای انجام اسکریپ نویسی است. خوشبختانه نرم افزار آباکوس برای بیان اجزای مدل خود از این زبان شی گرا استفاده کرده است و به کاربر این اجازه را می دهد که برای انجام فرآیند های تکراری و یا تغییرات در اجزای مدل (برای مثال هندسه، ماده، شرایط مرزی، بارگذاری، مش ریزی و ..) از این زبان استفاده کند.

پیکیج ویدیویی حاضر حاوی سه ساعت و نیم ویدیوی آموزشی در مورد کاربرد زبان پایتون در نرم افزار آباکوس می باشد. مدرس این ویدیوی آموزشی آقای دکتر محمد حسین سورگی (عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه شهید بهشتی، پردیس عباسپور) می باشد که با بیان خوب خود به آموزش کاربرد زبان پایتون در آباکوس در قالب یک مثال می پردازد. فایل های پایتون ایجاد شده در طول ویدیوی آموزشی از دیگر محتویات این پیکیج است. لازم به ذکر است که تمام حقوق این پکیج متعلق به گروه آباکوس سنتر و با کسب اجازه از مدرس (آقای دکتر سورگی)  می باشد.

مشخصات پکیج:

مدرس دکتر سورگی
مدت زمان فیلم ویدیویی 216 دقیقه
حجم فایل ها 980 مگابیت
زبان فارسی
فایل متنی دارد
فایل نرم افزاری دارد
نحوه ارسال پکیج ارایه لینک دانلود
هزینه بدون تخفیف 276 هزارتومان
هزینه با تخفیف دانشجویی 165 هزارتومان

درخواست خرید با تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو می باشید می توانید از تخفیف دانشجویی برابر 40 درصد بهرمند شوید. برای خرید با این تخفیف اینجا کلیک کنید.

درخواست خرید بدون تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو نمی باشید برای در خواست خرید اینجا کلیک کنید.

توجه:لازم به ذکر است پس از انجام مراحل موفق خرید، حداکثر تا 24 ساعت پس از آن لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

 در صورت وجود هرگونه مشکل در دریافت پکیج با شماره 09134124564 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

توجه شود مبلغ های عنوان شده به تومان می باشد درصورت پرداخت و عدم توجه به این مطلب به هیچ عنوان مبلغ پرداخت شده بازگشت داده نمی شود.