نرم افزار متلب یکی از نرم افزار های معروف در زمینه محاسبات عددی در میان مهندسان و محققان است. شاید بتوان قابلیت های گسترده و سادگی استفاده از آن را از دلایل اصلی گسترش محبوبیت این نرم افزار در میان محققان دانست. این در حالی است که نرم افزار آباکوس یک نرم افزار جامع اجزاء محدود (FEM) است و برای حل مسائل مختلف مهندسی بر مبنای روش اجزاء محدود پایه گذاری شده است. در بسیاری از مواقع نیاز است از خروجی های آنالیز اجزاء محدود در یک چرخه طراحی و یا بهینه سازی استفاده شود. در اینجا ایجاد ارتباط بین دو نرم افزار متلب و آباکوس می تواند بسیار سودمند باشد به این ترتیب که در نرم افزار متلب الگوریتم بهینه سازی (یا طراحی) اجرا می شود و نرم افزار آباکوس نقش حلگر اجزاء محدود را بازی می کند. بدین صورت با استفاده از قابلیت های دو نرم افزار به صورت همزمان می توان فرآیند چرخه ای طراحی (و یا بهینه سازی) را به راحتی و به صورت اتوماتیک انجام داد.

بسته ویدیویی حاضر با هدف آموزش چگونگی برقراری ارتباط بین دو نرم ­افزار آباکوس و متلب و تبادل اطلاعات بین آن­ها عرضه شده است.

این پکیج آموزشی شامل موارد زیر می باشد:

1. آموزش ویدئویی نحوه اتصال آباکوس-متلب در قالب یک مثال بهینه سازی توپولوژیک (مثال پیشرفته)

2. آموزش ویدئویی نحوه اتصال آباکوس-متلب در قالب یک مثال بدست آوردن ضرایب اطمینان اعضای یک خرپا (مثال ساده)

3. فایل های نرم افزار متلب

4. فایل های نرم افزار آباکوس

شرح پکیج:

مدرس دکتر ملکی
مدت زمان فیلم ویدیویی 110 دقیقه
حجم فایل ها 209 مگابیت
زبان فارسی
فایل متنی دارد
فایل نرم افزاری دارد
نحوه ارسال پکیج ارایه لینک دانلود
هزینه  بدون تخفیف 234 هزار تومان
هزینه با تخفیف دانشجویی 140 هزارتومان

درخواست خرید با تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو می باشید می توانید از تخفیف دانشجویی برابر 40 درصد بهرمند شوید. برای خرید با این تخفیف اینجا کلیک کنید.

درخواست خرید بدون تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو نمی باشید برای در خواست خرید اینجا کلیک کنید.

توجه شود مبلغ های عنوان شده به تومان می باشد درصورت پرداخت و عدم توجه به این مطلب به هیچ عنوان مبلغ پرداخت شده بازگشت داده نمی شود.