با توجه به استفاده روز افزون از سابروتین های نرم افزار آباکوس نیاز برای یادگیری آن الزام آور شده است. سابروتین UGEN برای رفتار مکانیکی پوسته ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سابروتین که نسبتا از سابروتین های پیچیده آباکوس محسوب می شود نیروهای برشی و خمشی به عنوان خروجی به سابروتین داده می شود. عمده استفاده از این سابروتین در مواردی است که رفتار مکانیکی پوسته غیر خطی بوده و فقط بر اساس ترم های کلی ماتریس پوسته قابل ارایه بوده و در محیط گرافیکی اباکوس چنین رفتاری وجود ندارد. این سابروتین می تواند خروجی هایی وابسته به کرنش، نرخ کرنش، زمان، دما، ضخامت پوسته، طول مشخصه المان، انحنا، شماره المان و ... داشته باشد.   

 در این پکیج آموزشی نحوه استفاده از این سابروتین پرکاربرد و همچنین به مثال های متنوعی از آن پرداخته می شود.

مدرس

مهندس مولوی زاده

زبان

فارسی

فایل متنی

دارد

فایل نرم افزاری

دارد

نحوه ارسال پکیج

ارایه لینک دانلود

هزینه بدون تخفیف

234 هزارتومان

هزینه با تخفیف دانشجویی

140 هزارتومان

 

درخواست خرید با تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو می باشید می توانید از تخفیف دانشجویی برابر 40 درصد بهرمند شوید. برای خرید با این تخفیف اینجا کلیک کنید.

درخواست خرید بدون تخفیف دانشجویی: در صورتی که دانشجو نمی باشید برای در خواست خرید اینجا کلیک کنید.

توجه:لازم به ذکر است پس از انجام مراحل موفق خرید، حداکثر تا 24 ساعت پس از آن لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

 در صورت وجود هرگونه مشکل در دریافت پکیج با شماره 09134124564 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

توجه شود مبلغ های عنوان شده به تومان می باشد درصورت پرداخت و عدم توجه به این مطلب به هیچ عنوان مبلغ پرداخت شده بازگشت داده نمی شود.

 

 

برای ارسال دیدگاه اینجا را کلیک نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید