تدریس خصوصی تدریس خصوصی
با توجه به استقبال همیشگی از شکل سنتی آموزش، امکان تشکیل کلاس‌های حضوری به صورت فردی نیز در آباکوس سنتر فراهم شده است. ما کلاس‌های تدریس خصوصی را با سطح دانش و نیاز شما ترتیب می‌دهیم. تدریس خصوصی در سطوح مختلف مقدماتی، کاربردی، پیشرفته و تخصصی، همگی متناسب با درخواست شما قابل ارائه هستند. همچنین امکان تدریس خصوصی در موضوعی خاص و بر اساس پروژه مورد نظر شما فراهم است.
More detail
مشاوره و پشتیبانی مشاوره و پشتیبانی
انجام فرایند شبیه‎سازی و رسیدن به پاسخ نهایی همواره دارای روند مشخص و ساده‌ای نیست و گاهی ممکن است در مسیر حل، اشکالاتی پدید آید که وقت زیادی از پروژه را بی‎دلیل به خود اختصاص می‌دهند. در این‌گونه حالت‌ها، تنها تجربه‎های عملی کار با نرم افزار می تواند راه‌گشا باشد. در این قسمت از سایت، متخصصان سایت اباکوس سنتر، آماده هستند تا در مسئله موردنظر شما، راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.    
More detail
برگزاری دوره برگزاری دوره
برگزاری دوره آموزشی در محل شرکت یا مجموعه شما!  با تشکیل کلاس های آموزشی در زمینه های خاص و پرکاربرد صنایع و شرکت های صنعتی مختلف، نیازهای گوناگون نرم افزاری مهندسین و متخصصان خود را در زمینه شبیه سازی در نرم افزار آباکوس برآورده نمایید. امروزه، داشتن نیروهایی متخصص و آشنا با روش های نوین مهندسی در طراحی قطعات، دستگاه ها و فرایندها، از وجوه تمایز شرکت ها  نسبت به سایر رقبا است.
More detail

 

با توجه به این­که یکی از اهداف همیشگی آباکوس سنتر ارائه خدمات به بخش دانشگاه و دانشجویان عزیز بوده است، به دلیل محدودیت­ های مالی دانشجویان مشغول به تحصیل، برآن شدیم تا محصولات آموزشی سایت را با تخفیف ویژه­ای به این مخاطبان ارائه دهیم. امید است که این کار بتواند نقشی هر چند کوچک در رشد علمی و رفع اشکالات دانشجویان این مرز و بوم داشته باشد.

دوستان دانشجویی که هم­اکنون مشغول به تحصیل هستند ، می­توانند پکیج ­های آموزشی آباکوس سنتر را با تخفیف  ویژه 40% خریداری کنند

برای سفارش هر محصول با تخفیف ویژه دانشجویی ، لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از بررسی مدارک ارسال شده (اسکن کارت ملی و کارت دانشجویی) در اولین فرصت برای هماهنگی پرداخت و ارسال پکیج آموزشی با شما تماس خواهیم گرفت. 

توجه شود مبلغ های عنوان شده به تومان می باشد درصورت پرداخت و عدم توجه به این مطلب به هیچ عنوان مبلغ پرداخت شده بازگشت داده نمی شود.