انجام فرایند شبیه‎سازی و رسیدن به پاسخ نهایی همواره دارای روند مشخص و ساده ای نیست. گاهی ممکن است در مسیر حل، اشکالاتی پدید آید که به سرعت قابل حل نیستند و وقت زیادی از پروژه را بی‎دلیل به خود اختصاص دهند. در این گونه حالت ها، تنها تجربه‎های عملی کار با نرم افزار می تواند راه‌گشا باشد.

در این قسمت از سایت، متخصصان سایت اباکوس سنتر، در خدمت شما هستند تا در موضوع و مسئله موردنظر شما، راهنمایی های لازم را انجام داده و تا رسیدن به جواب نهایی در کنار شما بمانند!

علاوه بر پروژه های صنعتی و تجاری، با توجه به نیاز دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی کشور، به خصوص در موضوعاتی بین رشته ای، به شبیه سازی و استفاده از حل المان محدود، امکان مشاوره و راهنمایی در این موارد نیز توسط افراد متخصص و با تجربه در حوزه تحقیقات دانشگاهی فراهم گردیده است.

* توجه فرمایید که در مورد پروژه های علمی و آکادمیک (پایان نامه و ...)، این سایت صرفاً قادر به ارائه مشاوره و راهنمایی است و فرایند اصلی حل باید توسط خود دانشجو صورت پذیرد. براساس قوانین داخلی آباکوس سنتر و برای جلوگیری از سوء‌استفاده های احتمالی، اگر پروژه‌ای دانشجویی و آکادمیک باشد، روند حل با اعدادی به غیر از اعداد مسئله اصلی حل شده و پس از آموزش به متقاضی، وارد نمودن داده‌های ورودی مسئله اصلی و یافتن جواب مسئله به خود وی واگذار می‌گردد.

*در مورد پروژه های صنعتی، امکان انجام کامل فرایند شبیه سازی توسط آباکوس سنتر وجود دارد. برای سفارش این نوع پروژه‎ها، به بخش «انجام پروژه های صنعتی» مراجعه فرمایید.