تدریس خصوصی تدریس خصوصی
با توجه به استقبال همیشگی از شکل سنتی آموزش، امکان تشکیل کلاس‌های حضوری به صورت فردی نیز در آباکوس سنتر فراهم شده است. ما کلاس‌های تدریس خصوصی را با سطح دانش و نیاز شما ترتیب می‌دهیم. تدریس خصوصی در سطوح مختلف مقدماتی، کاربردی، پیشرفته و تخصصی، همگی متناسب با درخواست شما قابل ارائه هستند. همچنین امکان تدریس خصوصی در موضوعی خاص و بر اساس پروژه مورد نظر شما فراهم است.
More detail
مشاوره و پشتیبانی مشاوره و پشتیبانی
انجام فرایند شبیه‎سازی و رسیدن به پاسخ نهایی همواره دارای روند مشخص و ساده‌ای نیست و گاهی ممکن است در مسیر حل، اشکالاتی پدید آید که وقت زیادی از پروژه را بی‎دلیل به خود اختصاص می‌دهند. در این‌گونه حالت‌ها، تنها تجربه‎های عملی کار با نرم افزار می تواند راه‌گشا باشد. در این قسمت از سایت، متخصصان سایت اباکوس سنتر، آماده هستند تا در مسئله موردنظر شما، راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.    
More detail
برگزاری دوره برگزاری دوره
برگزاری دوره آموزشی در محل شرکت یا مجموعه شما!  با تشکیل کلاس های آموزشی در زمینه های خاص و پرکاربرد صنایع و شرکت های صنعتی مختلف، نیازهای گوناگون نرم افزاری مهندسین و متخصصان خود را در زمینه شبیه سازی در نرم افزار آباکوس برآورده نمایید. امروزه، داشتن نیروهایی متخصص و آشنا با روش های نوین مهندسی در طراحی قطعات، دستگاه ها و فرایندها، از وجوه تمایز شرکت ها  نسبت به سایر رقبا است.
More detail

چگونه می‎توان نیروی عکس‎العمل را روی قسمتی از قطعه (مجموعه‎ای از Nodeها) یافت؟

ایجاد NODE setی شامل همه گره­‎هایی که قصد یافتن نیروی عکس ­العمل روی مجموعه آن ­ها را داریم، به انجام ساده‎تر کار کمک زیادی می­ کند. پس لطفاً قبل از انجام تحلیلتان این کار را انجام دهید.

در ماژول "Visualization"، ابزار Create XY Data را انتخاب کنید (راحت ترین راه آیکن  )

در پنجره باز شده، گزینه ODB field output  را انتخاب کنید و Continue را بزنید. در پنجره XY Data from ODB Field Output  ظاهر شده، در منوی کرکره­ای Position، نوع موقعیت­ دهی را بر روی Unique Nodal  قرار دهید.

ایجاد خروجی جدولی از نتایج ODB

در پنجره فوق، اسکرول (پیمایش!) کنید تا به RF برسید، روی مثلث کناری آن کلیک کنید تا زیرمجموعه‎های آن نشان داده شوند. مؤلفه نیروی مورد نیاز خود را (مثلاً RF2) تیک­‎دار کنید. RF: RF2 در بخش Edit پایین پنجره به نمایش در می­‎آید.

حال به تب (زبانه!) Element/Nodes بروید و در سمت چپ روی Node Sets کلیک کنید. حال در سمت راست، فهرستی از مجموعه نودهایی که قبلاً تعریف کرده­‎اید به نمایش درمی­‎آید.

 

اگر Node Set­ی تعریف نکرده­‎اید، بقیه گزینه‎ها را برای محدوده مورد توجه خود امتحان کنید...

Node Set دلخواه خود برای محاسبه نیروی وارده را انتخاب نموده و Save را بزنید. در پنجره Save XY Data هم روی OK کلیک کنید.

حال دوباره آیکن "Create XY DATA" (همان آیکنی که در ابتدا انتخاب کرده بودید) را کلیک کرده و این بار Operate on XY DATA را انتخاب و CONTINUE را بزنید.

 

در سمت راست پنجره جدید باز شده، توابع/عملگرهای مختلف فهرست شده­‎اند. در این قسمت، به پایین اسکرول کرده و روی آیتم ((Sum((A,A کلیک کنید. این عملگر در پنجره بالایی پدیدار می­‎شود. در سمت چپ پنجره، تمامی نیروهای عکس‎­العمل (مانند RF2) برای هر یک از گره­‎های مجموعه انتخاب شده فهرست می­‎شوند. همه موارد نشان­‎ داده شده را انتخاب کنید (برای این کار دکمه چپ موس را نگه داشته و موس را روی همه خط­ ها سُر دهید!). بر روی دکمه Add to Expression کلیک کنید.

 دکمه Plot Expression را بزنید.

این کار، مجموع مقادیر مؤلفه مورد نظر عکس­‌العمل­‎ها را برای همه گره‎­های موجود در Node set انتخاب­‎شده ترسیم خواهد کرد.

 

برای ارسال دیدگاه اینجا را کلیک نمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید